EBRU KÜÇÜKAKAR MENAJERLİK

1994 yılında  ilk olarak Ahmet San Organizasyon Şirketiyle birlikte profesyonel olarak sektöre adım atan Ebru KÜÇÜKAKAR; bunu takip eden yıllarda, Prestij Müzik vb. çeşitli müzik şirketlerinde ve şahsa özel Menajerlik ve PR Danışmalığı görevlerinde bulundu. Bunun akabinde kurucu ortaklarından olduğu Şirkett Menajerlik’ in  5 yıl boyunca oyuncu  menajerliği  görevini üstlendi.

Sektörde hayallerini ve hedeflerini hep yukarıya taşımayı kendisine görev edinen Ebru KÜÇÜKAKAR, 2016 yılında kendi adını verdiği markası Ebru Küçükakar Menajerlik şirketini kurdu. Şirketi bünyesinde, oyuncu menajerliği, PR & İletişim danışmanlığını devam ettirmekte olup, profesyonel ekibiyle birlikte bilgi, birikim ve tecrübesine inanarak sektörde başarılı işler yapmaya devam etmektedir.

TEMEL DEĞERİMİZ

Sektörde “amaca uygun hizmet” vermeyi başarımızın temel değeri olarak görüyoruz.

Şirketimiz, oyuncu menajerliği, kariyer planması ve PR&İletişim Danışmanlığı hizmetlerini profesyonel olarak hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Sektörde amaca uygun hizmet verebilmek, oyuncu memnuniyeti ilkelerimiz arasındadır.

NASIL YAPIYORUZ?

Şirketimiz bünyesinde bulunan  oyuncuların profesyonel anlamda, marka değerlerini artırarak, sektörde daha başarılı olmalarını sağlamak  birinci önceliğimizdir.

Ebru Küçükakar Menajerlik” güvencesi ile imza attığımız işler arasında; Sinema, Dizi ve Reklam çalışmalarında yer alan oyuncularımızla birebir yakından ilgilenmek, imaj çalışmalarına yardımcı olmak, yeni oyuncu adaylarının eksiklerinin tamamlanmasında gerekli yönlendirmeleri yapmaktayız.

PR çalışmalarında oyuncularımızın marka değerini artıracak doğru ve güvenilir haberlerin basında yer almasını sağlamaktayız.

HİKAYEMİZ

Teşekkür ederim.

İş hayatına adım attığım ilk günden itibaren, birçok değerli isimle yolum kesişti. Bu isimler; başta değerli organizatörler Aykut Kutluel ve Ahmet San’a, rahmetli Hilmi Topaloğlu’na, Sevgili Mahsun Kırmızıgül’e , Sevgili Sibel Can’a, Sayın Ferdi Tayfur’a, 15 yıldır birlikte yol almaya devam ettiğim Sevgili Ebru Akel’e ve birçok değerli isme teşekkür ederim.

Yeni bir başlangıçla çıktığımız bu yolda, güven, saygınlık, paylaşım, doğru yönlendirme ve memnuniyet çalışmalarımızın temelini oluşturacaktır. Kaldığımız yerden daha büyük hedeflere doğru, bize inanan oyuncu kadromuzla yürümeye devam edeceğiz.

BİZ EKİBİZ

BASIN DANIŞMANI

SUAT ÜNAL

1991 yılında Show Tv haber merkezinde stajer muhabir olarak başladı.

Daha sonra İlker Yasin Yönetimindeki Show sporda 1995 yılına kadar Fenerbahçe muhabiri olarak çalıştım.İlker Yasin ve ekibi Kanal D’ye transfer olduktan sonra Televole muhabiri olarak 2001 yılına kadar çalıştı.

Program sona erince bir yıl kadar Star TV’de Star magazinde görev yaptı. 2003 yılından 2010 yılına kadar Atv’de Özel Hat Ekifnağme ve Harika Pazar programlarına muhabir olarak görev yaptı.

2010 yılının haziran ayından sonra Tümay Özokur Menajerlik şirketinde basın danışmanı olarak çalıştı. 2014 yılında Milliyet gazetesinde Birsen Altuntaş yönetimindeki Milliyet Tv ekine röpörtajlar yaptı.

Şu an milliyetblog’da köşe yazarlığı ve kendisine ait Keyfgazetesi.com’da genel yayın yönetmenliği yapmaktadır.

MENAJERLİK DEPARTMANI

BURÇAK TANSES

8 Kasım 1994 İstanbul doğumlu. Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Bölümü’nden 2018 mezun oldu.

Eğitim hayatı boyunca görsel alanlarda çeşitli tasarımlar üreten Burçak, 2014 yılından bu yana prodüksiyon çalışmalarında da bulunmuş olup, bir çok reklam, klip, kısa film çalışmalarını gerçekleştirdi.

2019 yılı itibariyle de Ebru Küçükakar Menajerlik şirketinin menajerlik departmanında çalışmaya başlamıştır.